• Szymon Bobrowski jako Maks

  „Skalpel” z Odwróconych i komisarz Jaworski z telewizyjnego hitu Twarzą w Twarz zadebiutował w 1994 roku w... Małym księciu Antoine'a de Saint-Exupéry. W roku 1995 ukończył Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi, od 1999 występuje na deskach Teatru Powszechnego w Warszawie. Tym razem w roli Maksa będzie musiał radzić sobie z trzema narzeczonymi, które w jednej chwili zjawią się w jego domu.

  Od 19 marca 2016 rolę Maksa wykonuje Krzysztof Wieszczek

 • Rafał Królikowski jako Paweł
  Wacław z Zemsty w reż. Andrzeja Wajdy i Michał z Teraz albo nigdy! występuje na co dzień w Teatrze Powszechnym w Warszawie. W filmie zadebiutował w Pierścionku z orłem w koronie Andrzeja Wajdy, a dziś znany jest przede wszystkim jako specjalista od wymagających ról komediowych. Z Szymonem Bobrowskim od dłuższego czasu występuje w nie schodzącej z afisza farsie Czego nie widać. Czy tym razem, jako Paweł, pomoże Maksowie w wybrnięciu z tarapatów?
 • Magdalena Boczarska jako Johanna
  Gwiazda komedii Andrzeja Saramonowicza i Tomasza Koneckiego Testosteron, Lejdis i Idealny facet dla mojej dziewczyny na co dzień występuje na scenie Teatru Narodowego w Warszawie. Najczęściej gra silne i zdecydowane kobiety i nie inaczej będzie również w komedii Boeing Boeing, gdzie wciela się w rolę niemieckiej stewardessy Johanny.
 • Olga Bołądź jako Janet
  Wschodząca gwiazda polskiego filmu. Dyplom szkoły aktorskiej w Krakowie zdobyła zaledwie dwa lata temu. Od tego czasu mogliśmy oglądać ją w popularnych serialach telewizyjnych. W Teraz albo nigdy! zagrała narzeczoną Rafała Królikowskiego, z którym teraz spotka się ponownie w sztuce Boeing Boeing.
 • Dominika Figurska jako Jola
  Gwiazda M jak Miłość, Pierwszej miłości i aktorka Teatru Polskiego we Wrocławiu. Absolwentka PWST w Krakowie. W sztuce Boeing Boeing reprezentuje polskie linie lotnicze w konkurencji z amerykańską i niemiecką obsługą pokładową... i walczy o rękę Maksa.
 • Cezary Kosiński jako Nadia
  Doktor Jacek Mejer z Na dobre i na złe, gwiazda wielu filmów oraz jeden z aktorów zespołu Teatru Rozmaitości. Występował w komediowych hitach dużego ekranu takich jak Ciało, Superprodukcja czy Testosteron. Kogo zagra w sztuce Boeing Boeing, pozostaje na razie tajemnicą. Należy tylko dodać, że postać ta została stworzona specjalnie dla niego w ramach polskiej adaptacji sztuki Marca Camolettiego.
 • Gabriel Gietzky – reżyser
  Jeden z najbardziej interesujących polskich reżyserów młodego pokolenia. Asystował Krystianowi Lupie podczas pracy nad Wymazywaniem i Azylem. Realizował przedstawienia w najważniejszych teatrach w Polsce. Przygotował również wystawienia oper w Poznaniu i Pradze. Z Rafałem Królikowskim i Szymonem Bobrowskim pracował w Teatrze Powszechnym w Warszawie nad świetnie przyjętą komedią Gwałtu, co się dzieje!

NEWSLETTER

Rezerwa

 • Łukasz Simlat jako Paweł
  Znany z ciekawych i różnorodnych ról w serialach, filmach i sztukach teatralnych. Występował m.in. w “Kochankach z Marony” Izabelli Cywińskiej, “Statystach” Michała Kwiecińskiego i “Wszyscy jesteśmy Chrystusami” Marka Koterskiego. Aktor warszawskiego Teatru Powszechnego znakomicie sprawdza się również w roli przebojowego Pawła - narzeczonego trzech pięknych stewardess.
 • Katarzyna Ankudowicz jako Jola lub Janet
  Po ukończeniu warszawskiej Akademii Teatralnej, zadebiutowała w sztuce Janusza Głowackiego “Kopciuch”, wyreżyserowanej przez Willa Pomerantza i wystawianej gościnnie na deskach Teatru Narodowego w Warszawie. Serca fanów zdobyła rolą Sylwii Nowik w serialu telewizyjnym “Bulionerzy”. W sztuce “Boeing Boeing” można ją podziwiać w roli Joli lub Janet.
 • Karolina Nolbrzak jako Jola lub Johanna
  Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, popularność zdobyła rolą młodej, ambitnej policjantki w znanym serialu “Twarzą w twarz”. Jako policjantkę będziemy ją mogli również oglądać w najnowszym filmie Macieja Ślesickiego “Trzy Minuty. 21:37”. W sztuce “Boeing Boeing” doskonale odnajduje się w rolach łagodniejszych (Jola) i nieco ostrzejszych (Johanna).
 • Maciej Wierzbicki jako Nadia
  Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Razem z trzema kolegami z roku złożył Teatr Montownia. Występuje na deskach Teatru Polonia i Och. Widzowie znają go z filmu (m.in. „Ciało”, „Magiczne Drzewo”) oraz popularnych seriali ( m.in. „Bulionerzy”, „Oficer”, „Camera Cafe”, „Na Wspólnej”, czy „Dom nad rozlewiskiem”). Ma 193 cm wzrostu a w spektaklu „Boeing Boeing” wciela się w kobiecą rolę gosposi Nadii.